Imię i nazwisko (wymagane)
Temat
Twój email (wymagane)
Treść wiadomości (wymagane)
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — odpowiedź wyślę na Twój adres mailowy.
Upewnij się, że wypełniłeś/aś wszystkie pola.

Potrzebujesz indywidualnych konsultacji dietetycznych?

Wyślij wiadomość przez formularz 

Copyright 2020 bielkadietetyk.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Justyna Bielka - ZnanyLekarz.pl

Bądźmy w kontakcie

Promocje


Rabat -50% za drugą osobę na wszystkie usługi

 

Dla Par/duetów które decydują się na wspólne wizyty kontrolne i plany dietetyczne.

 

Konsultacje dla Par/duetów zakładają:

 • takie same posiłki, dopasowane indywidualnie do zapotrzebowania każdej osoby

 • wspólna lista zakupów lub dwie osobne

 • wspólne konsultacje kontrolne

 

 

Rabat -50% za konsultację kontrolną

 

Bardzo doceniam zaufanie, jakim obdarzają mnie moi Pacjenci. Z tego powodu przygotowałam rabat dla Pacjentów, którzy polecają moje usługi dalej - wystarczy, że kolejny Pacjent powoła się na konkretną osobę w trakcie konsultacji. 

Cennik

Porada dietetyczna podstawowa

(2 konsultacje, plan dietoterapii, indywidualne zalecenia i materiały, edukacja żywieniowa)

200 zł


 • Konsultacja pierwszorazowa z wywiadem zdrowotno-żywieniowym (60-90 minut)
 • Konsultacja z omówieniem zaleceń (30-60 minut)
 • Indywidualne zalecenia żywieniowe: zalecenia dietetyczne i plan dietoterapii
 • Edukacja żywieniowa

 

Porada żywieniowa podstawowa składa się z dwóch konsultacji - konsultacji pierwszorazowej oraz konsultacji z omówieniem zaleceń.

Pierwsze wskazówki otrzymujesz już w trakcie konsultacji pierwszorazowej - możesz od razu zacząć wprowadzać najważniejsze zmiany.

Indywidualne zalecenia żywieniowe to dopasowany do Twoich potrzeb i stanu zdrowia zbiór zaleceń, zestaw wskazówek kulinarnych, produkty wskazane i przeciwwskazane, plan postępowania, racja pokarmowa - dowiadujesz się, z jakich produktów i w jakich ilościach powinny składać się Twoje posiłki.

Otrzymujesz wskazówki, czego unikać i na co zwracać uwagę w przypadku określonych dolegliwości lub jednostek chorobowych.

Przekazuję Ci wiedzę, jak samodzielnie komponować posiłki w taki sposób, aby były dopasowane do Twojego stanu zdrowia i celów dietoterapii.

W uzasadnionych przypadkach ustalam odpowiednią suplementację lub wskazuję na konieczność porady lekarskiej i wykonania określonych badań.

 

I oczywiście odpowiadam na wszystkie Twoje pytania :)

Plan żywieniowy - 150/250 zł


Jadłospis / Zestaw posiłków 7-dniowy - 150 zł (kolejny 120 zł)

Jadłospis / Zestaw posiłków 14-dniowy - 250 zł (kolejny 220 zł)

 

Plan żywieniowy to indywidualnie skomponowany jadłospis lub zestaw posiłków z dokładnym opisem sposobu przygotowania potraw, lista zakupów, wskazówki i zamienniki, które pomogą Ci samodzielnie modyfikować posiłki.

Każdy z jadłospisów można powtarzać lub modyfikować.

We współpracy ze mną nie masz obowiązku wykupowania kolejnych jadłospisów na każdej konsultacji kontrolnej - pomagam Ci wypracować umiejętność samodzielnego komponowania pełnowartościowych posiłków lub modyfikacji tych z wykupionego wcześniej planu żywieniowego.

 

Kolejne konsultacje


Konsultacja kontrolna - 100 zł  

 

 • Czas trwania konsultacji: 30-60 minut.

 • Konsultacje kontrolne obejmują: kontrolę efektów i zmian, dalsze wskazówki i edukację żywieniową, modyfikacje planu żywieniowego.

 • Modyfikacja planu żywieniowego: modyfikacja porcji (jeśli konieczna jest zmiana kaloryczności) lub wymiana przepisów (do 5 przepisów po każdej konsultacji kontrolnej).

 

Pakiet 3 konsultacji kontrolnych - 240 zł (80 zł za konsultację)

Pakiet 5 konsultacji kontrolnych - 350 zł (70 zł za konsultację)

 

 • Pakiet konsultacji kontrolnych - polecany dla osób, które chcą krok po kroku nauczyć się, jak jeść w nowo zdiagnozowanej jednostce chorobowej / zaburzeniu zdrowotnych (insulinooporność, cukrzyca, nadciśnienie, dna moczanowa).

 • Pakiet polecany dla Pacjentów onkologicznych, którzy są w trakcie lub po zakończeniu leczenia - monitorowanie efektów interwencji żywieniowej, wyników badań i dodatkowe modyfikacje w zależności od pojawiających lub ustępujących objawów to ważny element dietoterapii.

 • Polecany dla osób odchudzających się - w zależności od wielkości nadbagażu, czas redukcji może potrwać kilka lub nawet kilkanaście miesięcy.

 • Częstotliwość konsultacji kontrolnych ustalamy indywidualnie. Jeśli bazujemy na edukacji żywieniowej i zmianie nawyków (bez jadłospisu) zazwyczaj jest to co 1-2 tygodnie. Jeśli pracujemy z dodatkiem planu żywieniowego, konsultujemy się zwykle co 2-4 tygodnie.

 • W zależności od indywidualnej sytuacji, możemy ustalić inną częstotliwość konsultacji.

 • W międzyczasie mamy również kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Inne usługi

webinary, wykłady, szkolenia, warsztaty, spotkania/konsultacje online z dietetykiem dla pracowników


wycena indywidualna

 

Oferuję konsultacje w całości poświęcone edukacji w profilaktyce chorób cywilizacyjnych - indywidualne i grupowe (również dla firm).

Rozmawiamy między innymi o zasadach profilaktyki, właściwościach produktów, etykietach ale przede wszystkim omawiamy praktyczne zagadnienia, takie jak techniki kulinarne, pyszne i zdrowe gotowanie, organizacja, badania profilaktyczne.

 Po konsultacji przygotowuję i wysyłam indywidulnie dopasowane materiały edukacyjne,  zalecenia żywieniowe oraz inne przydatne wskazówki.

Płatności

 

200 zł

- po ustaleniu terminu i rodzaju konsultacji,

- przed pierwszą konsultacją.

Dane do przelewu

 

ING Bank Śląski: 31 1050 1214 1000 0097 2346 1910

Nazwa odbiorcy: Justyna Bielka Dietetyk Kliniczny

Tytuł przelewu: Dietoterapia - konsultacje indywidualne


ZMIANA NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

ZDROWE ODCHUDZANIE


 

 • Skracam Twoją drogę do osiągnięcia celu - ale nie za pomocą diet głodówek czy drogich suplementów (które i tak nie działają...). Zmiany, które zachodzą wolniej i nie tak spektakularnie (jak widzimy w reklamach) ale są skuteczne w rzeczywistości prowadzą do celu o wiele szybciej, niż ciągłe próby i zaczynanie od nowa.

 • Tworzę dostosowany do Ciebie i Twoich potrzeb program żywieniowy. Oczywiście biorę pod uwagę Twoje preferencje smakowe i na przykład fakt, że nie chcesz lub nie masz możliwości poświęcać wielu godzin na gotowanie. Dobry plan żywieniowy to taki plan, który można zastosować w codziennym życiu. 

 • Pysznie i zdrowo? Jasne, że się da! Postaram się o smaczne posiłki w Twoim jadłospisie - nawet, jeśli wskazane będzie zrezygnować z niektórych produktów.

 • Pomagam Ci w zmianie nawyków - najpierw zacząć, a następnie kontynuować. Organizuję "bezbolesny" plan dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, wspieram Cię i udowadniam, że nie trzeba wywracać życia do góry nogami, a iść do celu konsekwentnie, ale za to krok po kroku.

 • W ostatnim etapie naszej współpracy również dodajesz pakiet wskazówek i zestaw posiłków dopasowany do aktualnej masy ciała - takie postępowanie pozawala zapobiegać efektowi jojo i utrzymać efekty.

 • Celem naszej współpracy jest nie tylko przeprowadzenie diety, ale poszerzenie Twojej wiedzy i wypracowanie takich rozwiązań i nawyków, które pozwolą Ci utrzymać wypracowane efektu nawet po zakończeniu współpracy.

 

 


EDUKACJA I PROFILAKTYKA ŻYWIENIOWA


 

 • Oferuję konsultacje w całości poświęcone edukacji w profilaktyce chorób cywilizacyjnych - indywidualne i grupowe (również dla firm). Rozmawiamy między innymi o właściwościach produktów, etykietach ale przede wszystkim omawiamy praktyczne zagadnienia, takie jak techniki kulinarne, pyszne i zdrowe gotowanie, organizacja. Po konsultacji przygotowuję materiały edukacyjne, które wysyłam w formie do druku.

 • Taka edukacja ma też miejsce podczas pozostałych form współpracy - uważam, że poszerzanie wiedzy moich pacjentów to absolutna podstawa - zarówno zmiana nawyków jak również skuteczna redukcja masy ciała powinny opierać się przede wszystkim o świadomy sposób jedzenia w zamian za stosowanie ciągłych diet. 

 • Edukacja żywieniowa to również bardzo ważny element podczas konsultacji z pacjentami, którzy ze względu na zdiagnozowane problemy zdrowotne muszą zmienić sposób jedzenia i dostosować go do potrzeb organizmu.

 

 


SPECJALISTYCZNE DIETY MEDYCZNE

w chorobach związanych z nadwagą i otyłością


 

 • Celem jest poprawa wyników badań i stanu zdrowia oraz wypracowanie nowych nawyków.

 • Tworzę od podstaw indywidualny zestaw zaleceń i plan żywieniowy - dostosowany do Twojego stanu zdrowia, do stylu życia i preferencji smakowych - dobry plan żywieniowy to taki plan, który można zastosować w codziennym życiu. 

 • Pysznie i zdrowo? Jasne, że się da! Postaram się o smaczne posiłki w Twoim jadłospisie - nawet, jeśli wskazane będzie zrezygnować z niektórych produktów.

 • Daję Ci wiedzę i materiały, które stanowią jednocześnie punkt odniesienia niezbędny do utrzymania efektów nawet po zakończeniu naszej współpracy - tylko takie postępowanie uważam za wartościowe.

 • Pracuję w oparciu o aktualne wytyczne towarzystw naukowych i zalecenia ekspertów w danej dziedzinie. Swoją wiedzę aktualizuję na bieżąco - zarówno samodzielnie jak i w trakcie szkoleń i konferencji.

 

 


DIETETYKA W ONKOLOGII


 

 • Przygotowanie do terapii przeciwnowotworowej.

 • Przeciwdziałanie niedożywieniu w chorobie nowotworowej.

 • Wsparcie żywieniowe w trakcie leczenia przeciwnowotworowego.

 • Wsparcie żywieniowe po zakończeniu leczenia.

 • Profilaktyka żywieniowa pierwotna i wtórna

 

Odpowiednie żywienie to dla pacjentów onkologicznych kwestia niezwykle ważna. Niestety ta grupa pacjentów jest szczególnie narażona na szkodliwe mity żywieniowe i reklamy drogich suplementów, które mogą zaszkodzić - zasięgnięcie porady u wykwalifikowanego specjalisty jest więc tym bardziej istotne.

Właściwe żywienie powinno rozpocząć się już w momencie diagnozy a następnie kontynuować przez wszystkie etapy leczenia przeciwnowotworowego. Zalecenia w trakcie leczenia należy modyfikować w zależności od aktualnych potrzeb i występujących skutków ubocznych leczenia.

Dieta kwalifikuje się jako leczenie wspomagające w leczeniu przeciwnowotworowym - odpowiedni stan odżywienia to lepsza tolerancja leczenia i mniej skutków ubocznych, krótsza hospitalizacja i większe szanse na powodzenie leczenia. W trakcie choroby i leczenia znacznie zwiększa się zapotrzebowanie na wiele składników odżywczych, jednocześnie wiele produktów tymczasowo trzeba wykluczyć.

Nie każdy też zdaje sobie sprawę, że dieta w trakcie leczenia może i zazwyczaj zupełnie różni się od "zdrowej diety zalecanej dla zdrowych osób" - przykładowo surowe warzywa i owoce niestety częściej mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. 

DIETETYKA KLINICZNA I ONKOLOGICZNA

Zmiana nawyków żywieniowych i zdrowe odchudzanie

Dieta w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych

Wsparcie żywieniowe w chorobie nowotworowej

DIETETYKA

KLINICZNA

I ONKOLOGICZNA

 

Zmiana nawyków żywieniowych i zdrowe odchudzanie

Dieta w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych

Wsparcie żywieniowe w chorobie nowotworowej

DIETETYK KLINICZNY


Justyna Bielka

DIETETYK KLINICZNY


Justyna Bielka

OFERTA I CENNIK

DIETETYK KLINICZNY


Justyna Bielka

W czym potrafię Ci pomóc?

Oferta

Nie masz aktualnych wyników badań krwi? A może nie wiesz, czy są potrzebne (a jeśli już, to jakie)?

Nic nie szkodzi!
Ustalimy to podczas umawiania wizyty lub trakcie pierwszej  konsultacji.

W razie wątpliwości napisz

lub zadzwoń:

justynabielka.dietetyk@gmail.com

+48 574 144 549

Słownik pojęć

WYWIAD ZDROWOTNO-ŻYWIENIOWY

 
Opis
 
DZIENNIK ŻYWIENIOWY
 
Opis
 
WYNIKI BADAŃ
 
Opis
 
 
 
 

DIETETYK KLINICZNY

mgr Justyna Bielka