Dietetyk kliniczny i onkologiczny

mgr Justyna Bielka
OPINIE

"Od kilku miesięcy konsekwentnie, z pomocą Pani Justyny wprowadzam zmiany do sposobu jedzenia i stylu życia. Wcześniej przez lata próbowałam różnych diet i myślałam, że szczuplejsza sylwetka po prostu nie jest dla mnie, a ciągła ochota na podjadanie to coś, czego nie uda mi się przezwyciężyć. Okazało się, że odpowiednie podejście może zdziałać cuda. Oprócz praktycznych wskazówek Pani Justyna przekazuje również krok po kroku wiedzę na temat kompozycji posiłków, wartości odżywczej produktów, dzięki temu coraz bardziej świadomie decyduję o tym, co kupuję i jakie posiłki przygotowuję, nie tylko dla siebie, ale dla całej rodziny. Efekty - jestem nie tylko szczuplejsza, lepsze jest moje samopoczucie, mam więcej energii, poprawiły się wyniki badań.

Serdecznie polecam zmianę nawyków pod okiem Pani Justyny."

Joanna

 

"Dziękuję bardzo za przesłany jadłospis, przejrzałam i muszę przyznać, że jestem w szoku jak świetnie dobrała Pani posiłki pod moje preferencje. Nie wydają się skomplikowane ale jest w tym jadłospisie wszystko co lubię :) Wszystko wyraźnie i przejrzyście napisane :)"

Patrycja

 

"Porady udzielone przez Panią Justynę były wyczerpujące i konkretne. Ukierunkowały mnie w zakresie korzystnego dla mnie odżywiania. Otrzymałam szereg jasnych odpowiedzi na moje pytania a sama rozmowa przebiegała w bardzo miłym i pełnym zrozumienia klimacie. Dziękuję i polecam :)"

Marzena D.

 

"Pani Justyna jest dietetykiem wartym polecenia! Uważam, że podchodzi do swojej pracy z dużym zaangażowaniem, a przy tym jest przemiłą osobą. Konsultacje online, z których korzystałam przez około pół roku, przebiegały w przyjaznej atmosferze. Uzyskałam profesjonalne wskazówki i wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie stawiane pytania. Dodatkowo po każdej konsultacji otrzymywałam liczne materiały edukacyjne. Jadłospis uwzględniał moje preferencje smakowe oraz fakt, że nie lubię spędzać dużo czasu w kuchni. W rezultacie współpracy z Panią Justyną zrzuciłam kilka niechcianych kilogramów, a dokuczające mi dolegliwości ustąpiły :)"

Tatiana

 

"Pani Justyna poświęciła mi wiele uwagi, odpowiedziała na moje pytania, uwzględniła w planie posiłki, które lubię i takie, które można szybko przygotować. Widzę już pierwsze efekty, mam więcej energii, poziom cukru we krwi ustabilizował się. Bardzo polecam!"

Kasia

 

DIETETYK ONKOLOGICZNY

mgr Justyna Bielka-Grocka

"Polecam każdemu, kto odkłada dietę ze względu na brak czasu, okazuje się, że jednak się da! Zacząłem pierwszy miesiąc, żeby przetestować, jak to wszystko będzie wyglądać, i teraz przedłużam współpracę (pierwsze efekty już są). Jadłospis dopasowany pod każdym względem – zarówno pod względem wielkości porcji, preferencji smakowych jak i możliwości czasowych i umiejętności."

 
Michał

 

"Witam. Jeśli ktoś zmaga się z nadwaga, lub chce zmienić nawyki żywieniowe to świetnie trafił. Osobiście polecam. Sposób prowadzenia opieki żywieniowej przez Justynę jest niesamowity, a sama konsultacja przebiega milo i zrozumiale. Poświęcenie całej uwagi i indywidualność na 1 miejscu, a podkreslam ze indywidualne podejście do pacjenta w zakresie zywieniowym to rzadkość W ciągu 2 miesięcy zrzucilam aż 10 kg, a juz myslalam ze nigdy nie pozbede się zbędnego balastu. Działały dalej !!! Serdecznie polecam."

Sylwia

 

"Dobre podejście, nie ocenia, dopasowuje dietę do tego co kto lubi jeść i pomaga pracować nad nawykami. Ciepła i życzliwa osoba, dużo wyjaśnia - no polecam :)"

Marcin

 

"Po wizycie u Pani Justyny byłam pozytywnie i mile zaskoczona..Pani Justyna była bardzo miła i profesjonalna.przeprowadzila ze mną bardzo dokładny wywiad na temat mojego stanu zdrowia i nawyków żywieniowych. Jadłospis mojej diety składa się z prostych i smacznych posiłków,łatwiej mi teraz organizować zakupy i gotowanie,A na tym zależało mi najbardziej"

Pacjentka

 

"Od kilku lat mam problem z nadwagą i efektem jojo. Pani Justyna zaproponowała mi zmianę nawyków żywieniowych i teraz jestem zadowolony. Obniżyłem i ustabilizowałem masę ciała, zwracam uwagę na to, co jem, a najważniejsze - nowa dieta nie różni się diametralnie od tego, co jadłem wcześniej. Oczywiście wykluczyłem szkodliwe potrawy, ale stopniowo, a zamienniki, które dostałem, w pełni zaspokajają moje kulinarne oczekiwania (bo jeść lubię!). Pani Justyna jest specjalistką z klasą - nie ocenia, zawsze powołuje się na badania i edukuje. Bardzo cenię sobie elastyczność i konsultacje online. A już najlepsze jest to, że jeśli ktoś nie lubi gotować, to dostanie wskazówki, gdzie i co kupować, na co zwracać uwagę itd."

Marek

 

"Do Pani Justyny zapisałem swoją babcię cierpiącą na schyłkową niewydolność nerek oraz szereg innych dolegliwości z nią związanych. Do wizyty zmusiły nas pogarszające się wyniki babci oraz ich konsekwencje. W wynikach wielokrotnie dochodziło do przekroczenia poziomu potasu i magnezu, co mocno odbiło się na jej zdrowiu. Pani Justyna poprosiła o przygotowanie dokumentacji medycznej, ostatnich wyników oraz wypełnienie ankiety zachowań żywieniowych. Podczas wizyty babcia opisała swoją dotychczasową dietę, rzeczy, które lubi i których nie lubi. Po kilku dniach Pani Justyna przygotowała szczegółową listę wskazań oraz przeciwskazań wraz z tygodniowym planem posiłków. Nie było tam rzeczy, których ,,babcia musi przestrzegać!”, a raczej wskazówki jak przygotować żywność, na co zamieniać niektóre produkty, co ograniczyć i czego spożywać więcej. Od czasu do czasu trzeba przypominać babci o wskazaniach Pani Justyny, ale od kiedy stosuje się do zaleceń (5-6 miesięcy) wyniki ustabilizowały się i jak na jej stan zdrowia są dobre. Bardzo dziękujemy za pomoc i pozdrawiamy!"

Paweł

 

Chcesz dodać swoją opinię?

  • wypełnij formularz i kliknij: "wyślij"
  • Twoja opinia będzie widoczna na stronie w ciągu kilku godzin
Twoje imię
Twoja opinia
Wyślij
Wyślij
Twoja opinia została wysłana — dziękuję!
Upewnij się, czy wszystkie pola są wypełnione

Znajdziesz mnie też tutaj:

przyciski:

znany lekarz

abc zdrowie

FB

IG

dietdoctor


Umów się na wizytę:

przyciski:

poradnia stacjonarna    poradnia onlineZajrzyj do mojego sklepu:

ebooki       jadłopsisy

Pani Justyna ułożyła mi dietę łatwostrawną (zalecenie od lekarza: dieta łatwostrawna wysokobiałkowa), do tego przygotowała materiały, w których mam wszystkie potrzebne wskazówki. Nie spodziewałam się, że posiłki będą tak proste i smaczne. Już po pierwszym dniu poczułam się lepiej. Serdecznie polecam.

Krystyna

"Kiedy na spotkaniach z rodziną lub znajomymi pozwalam sobie na 'normalne' przekąski a nawet na ciasto, moja rodzina i znajomi nie wierzą własnym oczom. Kiedyś zawsze przynosiłam na takie okazje swoje fit jedzenie, ciągle byłam na diecie, mimo tego nadprogramowe kilogramy zawsze wracały. Pani Justyna pomogła mi jednocześnie wprowadzić więcej swobody do mojego życia (dziekuję!), z drugiej strony przekazała praktyczną wiedzę, która pozwala mi planować odpowiednie posiłki i podejmować świadome decyzje. Teraz po tym , jak schudłam z pomocą Pani Justyny, utrzymuję masę ciała, a jednocześnie uwolniłam się od ciągłego myślenia o jedzeniu i odchudzaniu - jest to jeszcze cenniejsze niż wymarzona sylwetka.

Dzięki temu, że nie wierzę już w diety cud, jestem spokojniejsza, bo wiem, że wystarczy trzymać się praktycznych zasad na co dzień, i że dodatkowe słodkości od czasu do czasu nie sprawią, że nagle przytyję."

Monika

 

"Odchudzałam się praktycznie całe życie, jednocześnie prawie cały ten czas miałam nadwagę. Z pomocą Pani Justyny wreszcie przestałam się odchudzać, a zaczęłam zmieniać nawyki - nie na chwilę, a z myślą przewodnią, że pracujemy nad takim modelem żywieniowym, który będzie dopasowany do mnie i który będę mogła wprowadzić na stałe. Oprócz tego, że uczę się, jak jeść zdrowo, uczę się także radości z jedzenia, tego zdrowego i od czasu do czasu tego mniej zdrowego :) wcześniej nie myślałam, że jest to możliwe, zawsze czaiły się gdzieś wyrzuty sumienia. Polecam konsultacje u Pani Justyny, pomaga nie tylko w zmianie nawyków ale też w zmianie podejścia do jedzenia. "

Gosia

 

"Polecam bez wahania! Choć określam siebie jako skomplikowany przypadek, Pani Justyna cierpliwie dopasowała 'plan działania', który rzeczywiście powstał specjalnie dla mnie. Sama nie wierzyłam w siebie, ale Pani Justyna pomaga mi w trudniejszych momentach - takie wsparcie jest bardzo cenne i pomaga w utrzymaniu postanowień. "

Kinga

 

Bądźmy w kontakcie

Copyright 2020 bielkadietetyk.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone