Copyright 2020 bielkadietetyk.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Justyna Bielka - ZnanyLekarz.pl

Bądźmy w kontakcie

Pani Justyna ułożyła mi dietę łatwostrawną (zalecenie od lekarza: dieta łatwostrawna wysokobiałkowa), do tego przygotowała materiały, w których mam wszystkie potrzebne wskazówki. Nie spodziewałam się, że posiłki będą tak proste i smaczne. Już po pierwszym dniu poczułam się lepiej. Serdecznie polecam.

Krystyna

Znajdziesz mnie też tutaj:
przyciski:
znany lekarz
abc zdrowie
FB
IG
dietdoctor

Umów się na wizytę:
przyciski:
poradnia stacjonarna    poradnia online


Zajrzyj do mojego sklepu:
ebooki       jadłopsisy
Twoje imię
Twoja opinia
Wyślij
Wyślij
Twoja opinia została wysłana — dziękuję!
Upewnij się, czy wszystkie pola są wypełnione

Chcesz dodać swoją opinię?

  • wypełnij formularz i kliknij: "wyślij"
  • Twoja opinia będzie widoczna na stronie w ciągu kilku godzin

"Do Pani Justyny zapisałem swoją babcię cierpiącą na schyłkową niewydolność nerek oraz szereg innych dolegliwości z nią związanych. Do wizyty zmusiły nas pogarszające się wyniki babci oraz ich konsekwencje. W wynikach wielokrotnie dochodziło do przekroczenia poziomu potasu i magnezu, co mocno odbiło się na jej zdrowiu. Pani Justyna poprosiła o przygotowanie dokumentacji medycznej, ostatnich wyników oraz wypełnienie ankiety zachowań żywieniowych. Podczas wizyty babcia opisała swoją dotychczasową dietę, rzeczy, które lubi i których nie lubi. Po kilku dniach Pani Justyna przygotowała szczegółową listę wskazań oraz przeciwskazań wraz z tygodniowym planem posiłków. Nie było tam rzeczy, których ,,babcia musi przestrzegać!”, a raczej wskazówki jak przygotować żywność, na co zamieniać niektóre produkty, co ograniczyć i czego spożywać więcej. Od czasu do czasu trzeba przypominać babci o wskazaniach Pani Justyny, ale od kiedy stosuje się do zaleceń (5-6 miesięcy) wyniki ustabilizowały się i jak na jej stan zdrowia są dobre. Bardzo dziękujemy za pomoc i pozdrawiamy!"

Paweł

 

"Od kilku lat mam problem z nadwagą i efektem jojo. Pani Justyna zaproponowała mi zmianę nawyków żywieniowych i teraz jestem zadowolony. Obniżyłem i ustabilizowałem masę ciała, zwracam uwagę na to, co jem, a najważniejsze - nowa dieta nie różni się diametralnie od tego, co jadłem wcześniej. Oczywiście wykluczyłem szkodliwe potrawy, ale stopniowo, a zamienniki, które dostałem, w pełni zaspokajają moje kulinarne oczekiwania (bo jeść lubię!). Pani Justyna jest specjalistką z klasą - nie ocenia, zawsze powołuje się na badania i edukuje. Bardzo cenię sobie elastyczność i konsultacje online. A już najlepsze jest to, że jeśli ktoś nie lubi gotować, to dostanie wskazówki, gdzie i co kupować, na co zwracać uwagę itd."

Marek

 

"Po wizycie u Pani Justyny byłam pozytywnie i mile zaskoczona..Pani Justyna była bardzo miła i profesjonalna.przeprowadzila ze mną bardzo dokładny wywiad na temat mojego stanu zdrowia i nawyków żywieniowych. Jadłospis mojej diety składa się z prostych i smacznych posiłków,łatwiej mi teraz organizować zakupy i gotowanie,A na tym zależało mi najbardziej"

Pacjentka

 

"Dobre podejście, nie ocenia, dopasowuje dietę do tego co kto lubi jeść i pomaga pracować nad nawykami. Ciepła i życzliwa osoba, dużo wyjaśnia - no polecam :)"

Marcin

 

"Witam. Jeśli ktoś zmaga się z nadwaga, lub chce zmienić nawyki żywieniowe to świetnie trafił. Osobiście polecam. Sposób prowadzenia opieki żywieniowej przez Justynę jest niesamowity, a sama konsultacja przebiega milo i zrozumiale. Poświęcenie całej uwagi i indywidualność na 1 miejscu, a podkreslam ze indywidualne podejście do pacjenta w zakresie zywieniowym to rzadkość W ciągu 2 miesięcy zrzucilam aż 10 kg, a juz myslalam ze nigdy nie pozbede się zbędnego balastu. Działały dalej !!! Serdecznie polecam."

Sylwia

 

"Polecam każdemu, kto odkłada dietę ze względu na brak czasu, okazuje się, że jednak się da! Zacząłem pierwszy miesiąc, żeby przetestować, jak to wszystko będzie wyglądać, i teraz przedłużam współpracę (pierwsze efekty już są). Jadłospis dopasowany pod każdym względem – zarówno pod względem wielkości porcji, preferencji smakowych jak i możliwości czasowych i umiejętności."

 
Michał

 

DIETETYK KLINICZNY

mgr Justyna Bielka

"Pani Justyna poświęciła mi wiele uwagi, odpowiedziała na moje pytania, uwzględniła w planie posiłki, które lubię i takie, które można szybko przygotować. Widzę już pierwsze efekty, mam więcej energii, poziom cukru we krwi ustabilizował się. Bardzo polecam!"

Kasia

 

"Pani Justyna jest dietetykiem wartym polecenia! Uważam, że podchodzi do swojej pracy z dużym zaangażowaniem, a przy tym jest przemiłą osobą. Konsultacje online, z których korzystałam przez około pół roku, przebiegały w przyjaznej atmosferze. Uzyskałam profesjonalne wskazówki i wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie stawiane pytania. Dodatkowo po każdej konsultacji otrzymywałam liczne materiały edukacyjne. Jadłospis uwzględniał moje preferencje smakowe oraz fakt, że nie lubię spędzać dużo czasu w kuchni. W rezultacie współpracy z Panią Justyną zrzuciłam kilka niechcianych kilogramów, a dokuczające mi dolegliwości ustąpiły :)"

Tatiana

 

"Porady udzielone przez Panią Justynę były wyczerpujące i konkretne. Ukierunkowały mnie w zakresie korzystnego dla mnie odżywiania. Otrzymałam szereg jasnych odpowiedzi na moje pytania a sama rozmowa przebiegała w bardzo miłym i pełnym zrozumienia klimacie. Dziękuję i polecam :)"

Marzena D.

 

"Dziękuję bardzo za przesłany jadłospis, przejrzałam i muszę przyznać, że jestem w szoku jak świetnie dobrała Pani posiłki pod moje preferencje. Nie wydają się skomplikowane ale jest w tym jadłospisie wszystko co lubię :) Wszystko wyraźnie i przejrzyście napisane :)"

Patrycja