O mnie


 


Moje kwalifikacje


 

DIETETYCZNY BLOG     ​​​​​​

Studia licencjackie i magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Już od początku studiów wiedziałam, że to właśnie z dietetyką wiążę swoją przyszłość. Z tego powodu oprócz zajęć na uczelni i na szpitalnych oddziałach regularnie doszkalałam się w kursach podwyższających kwalifikacje w tematach, które szczególnie mnie interesowały - od zawsze interesowała mnie dietetyka kliniczna i onkologiczna, fascynowała i fascynuje mnie również dziedzina nutrigenomiki.

Od zawsze staram się też wprowadzać teorię w praktykę - czyli przekładać zasady zdrowego odżywiania na codzienne życie.

Zaczęłam sama od siebie, zdaję więc sobie sprawę, że nie zawsze jest to łatwe, ale mimo nie tak trudne, jak się tego obawiamy, a wraz z upływem czasu nawyki naprawdę wchodzą w krew.

Najtrudniej jest zacząć, bardzo trudno wyznaczyć tez samodzielnie swoją drogę zmiany nawyków - głównie z powodu wielu szkodliwych mitów, które nas otaczają. Sama pamiętam swoją dezorientację i ciągłe próby zaczynania wszystkiego od nowa, za każdym razie inaczej, brak motywacji i frustrację.

Z tego powodu jestem tutaj dla Ciebie, chcę pomóc Tobie zacząć, wyznaczyć ten właściwy kurs. Skrócić drogę do celu, ale nie poprzez różne cudowne diety a... pominięcie długiej drogi samodzielnej nauki, pominięcie etapu prób i błędów, na którym uczymy się niestety sami na sobie, często pogarszając przy tym stan własnego zdrowia i psując relacje z jedzeniem.

We współpracy indywidualnej dopasowuję ten plan do Ciebie, a w wolnych chwilach prowadzę bloga - gdzie Cię zapraszam już teraz!

Być może to miejsce dla Ciebie, miejsce, które pomoże Ci samodzielnie zacząć dokonywać tych lepszych i zdrowszych wyborów. 

  PRZECZYTAJ WIĘCEJ

DIETETYK KLINICZNY

mgr Justyna Bielka

Copyright 2020 bielkadietetyk.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Bądźmy w kontakcie