PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Współpraca

Kontakt

Zadzwoń

Umów wizytę

DIETETYK KLINICZNY

Justyna Bielka

Chcesz żyć zdrowo ale powstrzymuje Cię obawa, że zdrowe gotowanie zajmuje zbyt wiele czasu?

Uważasz, że jest to zbyt trudne, że wymaga zbyt wiele poświęcenia i nie dasz rady pogodzić tego z pracą i innymi obowiązkami

 

Cóż, moje podejście było kiedyś podobne. Uważałam, że zdrowe gotowanie wymaga poświęcenia, a już na pewno poświęcenia czasu i energii. Spędzałam na planowaniu i gotowaniu posiłków długie godziny.

Na początku było super, bo bardzo lubię gotować, ale na dłuższą metę takie podejście nie działa! Bo kto ma na to czas? Dotarło do mnie, że byłam często zmęczona, zniechęcona lub miałam pretensje do siebie, kiedy nie spełniłam planu na 100%. 

 

Na szczęście dość szybko do mnie dotarło, że muszę coś zmienić. I tak zaczęła się moja przygoda z poszukiwaniem sposobów na to, żeby jeść zdrowo na co dzień - ale bez poczucia, że jestem "na diecie".

To, czego się nauczyłam (i ciągle uczę!) wykorzystuję we współpracy indywidualnej - tak, żeby program żywieniowy był maksymalnie dopasowany do każdej osoby i przyjazny.

 

Wszystkie zalecenia tworzę w oparciu a aktualny stan wiedzy w dziedzinie dietetyki. Moja nauka nie skończyła się z dniem ostatniego egzaminu - systematycznie aktualizuję moją wiedzę. Nie dostaniesz ode mnie zaleceń, które były aktualne 5 czy nawet 2 lata temu - jeśli wprowadzono nowe zalecenia, oparte o wyniki badań, ja jestem na bieżąco.

 
 
Moje wykształcenie
 
Jestem po studiach na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.
Pracę licencjacką pisałam o genodiecie, a magisterską - o diecie
w nowotworach, obydwie z oceną bardzo dobrą.
 
Moje doświadczenie
 
Układam diety ochudzające i medyczne. Z pacjentami pracowałam podczas zajęć i w trakcie licznych praktyk na studiach w klinikach UM we Wrocławiu. Pracowałam też w poradni diabetologicznej, przychodni i domu opieki społecznej.
 
Pomagam pacjentom, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów lub potrzebują specjalnej diety w chorobach.
 
Moja misja
 
Zapewniam Ci nie tylko jadłospis, ale także materiały edukacyjne
oraz stałe wsparcie podczas naszej współpracy - niczego jednak nie narzucam, zwłaszcza takich ograniczeń, które nie są potrzebne :)
 
Zawsze lubiłam pisać, więc piszę. Moje artykuły przeczytasz na blogu oraz stronach specjalistycznych, np. dietetycy.org.
 
Mój cel - przekonać ludzi, że można jeść to, co się lubi, wciąż jedząc zdrowo i żyć w zdrowiu dzięki temu.
 
Z czym to się je?
 
Uwielbiam gotować i fotografować. A co jest lepszego niż zdrowe i smaczne jedzenie,w dodatku ładnie podane? Dużo eksperymentuję, łączę smaki i pokazuję, jak w kuchni bazować na produktach sezonowych. Sprawdź moje przepisy i daj znać, czy się sprawdzają.
Znajomi i rodzina chwalą ;)
 
A prywatnie?
 
Uwielbiam góry, podróże, dobry film. A ponieważ wiele osób pyta - tak, lubię słodkie i czasem sobie na nie pozwalam!
 

Copyright 2020 bielkadietetyk.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone