DIETETYK ONKOLOGICZNY

mgr Justyna Bielka-Grocka

EDUKACJA ŻYWIENIOWA

W PROFILAKTYCE

CHORÓB CYWILIZACYJNYCH

KONSULTACJE

CENNIK

Edukacja żywieniowa w profilaktyce chorób przewlekłych | Indywidualna i grupowa | Dietoprofilaktyka | Dietetyk kliniczny online

 


 

Oferuję konsultacje w całości poświęcone edukacji w profilaktyce chorób cywilizacyjnych - indywidualne i grupowe (również dla firm).

Rozmawiamy między innymi o zasadach profilaktyki, właściwościach produktów, etykietach ale przede wszystkim omawiamy praktyczne zagadnienia, takie jak techniki kulinarne, pyszne i zdrowe gotowanie, organizacja, badania profilaktyczne.

 Po konsultacji przygotowuję i wysyłam indywidulnie dopasowane materiały edukacyjne,  zalecenia żywieniowe oraz inne przydatne wskazówki.

 


 

Edukacja zdrowotna ma też miejsce podczas pozostałych form współpracy

- uważam, że poszerzanie wiedzy moich pacjentów to absolutna podstawa - zarówno zmiana nawyków jak również skuteczna redukcja masy ciała powinny opierać się przede wszystkim o świadomy sposób jedzenia w zamian za stosowanie ciągłych diet. 

 

Edukacja żywieniowa to również bardzo ważny element podczas konsultacji z pacjentami, którzy ze względu na zdiagnozowane problemy zdrowotne muszą zmienić sposób jedzenia i dostosować go do potrzeb organizmu.

 

Bądźmy w kontakcie

Copyright 2020 bielkadietetyk.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone